Про компанію

Ритм сучасного життя змінюється і диктує нові правила. Найцінніший ресурс - це час. Його не можна повернути і не варто витрачати даремно. Сучасні сервіси намагаються враховувати даний фактор. Служба вантажного таксі GROOT в Києві почала з запуску власного мобільного додатка для замовлення машини онлайн. Така оптимізація дозволяє цілодобово і швидше замовити послугу, а також самостійно розраховувати різні варіанти поїздок і дивитися на ціну. Але при бажанні клієнт завжди може набрати нашого оператора і зробити замовлення по телефону. Оплату можна виконувати за безготівковим розрахунком.
Першочерговим завданням стало зменшення терміну очікування машини. І тут компанія GROOT taxi домоглася результату: подача вантажівки виконується через 20 хвилин після виклику.

Вантажне таксі

Багато компаній переходять на віртуальний режим роботи, але транспортування вантажів буде затребувана завжди. Наш сервіс також включає онлайн-послуги. Замовляти переїзд і оплачувати доставку в таксі GROOT можна за допомогою телефону. Наша компанія співпрацює з величезною кількістю водіїв і вантажників. База налічує близько 10000 готових приступити до роботи людей. Для кожної конкретної поїздки підбирається машина потрібної вантажопідйомності і габаритів. Відповідно, чим менше авто, тим дешевше обійдеться переїзд. Як замовити вантажоперевезення:

Як формується ціна на перевезення? Вона залежить від тривалості маршруту, вантажопідйомності автомобіля, наявності додаткових послуг, включаючи замовлення вантажників. Недорого обійдеться поїздка на коротку відстань в межах міста. Ціна перевезення по Україні буде розраховуватися за іншим тарифним планом.

Послуги таксі з вантажниками

Перевезення вантажів потрібні як приватним особам, так і організаціям. Найпоширеніші випадки - це переїзд. Люди часто змінюють знімне житло, купують квартири, переїжджають з одного міста в інший. Цей процес вимагає підготовки: потрібно розібрати меблі, акуратно упакувати техніку, укласти в коробки тендітну посуд. Для таких видів перевезень краще замовити вантажників. Люди, які мають великий досвід навантажень, транспортують предмети по сходових прольотах за допомогою спеціального обладнання. Також важливо правильно розташувати вантаж усередині автомобіля, закріпити його. Які співпрацюють з GROOT робочі проходять відбір і відповідають вимогам компанії: несуть відповідальність за збереження речей, відрізняються спокійною поведінкою, ввічливі, на роботі належно виглядають. Тим же критеріям відповідають і водії. Виключено хамство, молодецтво,
Вантажне таксі GROOT поставило перед собою завдання позбутися всіх негативних сторін сервісних перевезень. Особливе роздратування у клієнтів народжує довге очікування машини або необхідність викликати авто заздалегідь. Часто трапляються термінові транспортування, наприклад, габаритні покупки з відсутністю доставки з магазину. Наше таксі приїде через півгодини після замовлення, при необхідності разом з вантажниками.

GROOT - новатор в вантажних перевезеннях

Молода і амбітна компанія почала свою діяльність з новими технологіями. Орієнтована на зручність клієнтів, вона в першу чергу розробила мобільний додаток для смартфонів. Тепер виклик вантажного таксі доступний в будь-якому місці цілодобово і розцінюється як відносно дешева послуга. Мінімальний час очікування і безкоштовна подача машини - вагомі переваги сервісу. Строгий відбір співробітників позитивно відбивається на репутації фірми. Важливий момент - прозора цінова політика компанії. Всі тарифи на авто вказані при замовленні, додаток розраховує вартість поїздки в залежності від маршруту. Присутня можливість безготівкової оплати, і головне - сума обмовляється з урахуванням всіх додаткових послуг при заявці і залишається незмінною в момент розрахунку.

facebook instagram