Перевезення

Вантажоперевезення з побутовими цілями не втрачає популярності. Великі міста України, враховуючи Київ, переміщуються без зупину. Тому вантажне таксі GROOT працює цілодобово, підлаштовуючись під потреби містян. Час сьогодні ― найцінніший ресурс. Ніхто не бажає його втрачати марно. Наш сервіс це враховує, тому подає машину через 20 хвилин після замовлення. Потреба в перевезенні вантажу може з’явитись негайно. Це питання теж обмірковано. В GROOT замовляти авто можна без бронювання. Різні типи вантажного транспортування потребують специфічних автівок. Наша компанія співпрацює з тисячами водіїв на машинах різної вантажопідйомності. Додатково надаються послуги вантажників. У більшості випадків це дуже зручно.

Вантажоперевезення по Києву і області

При виникненні ситуації, коли треба перевозити вантаж, люди задумуються над кількома питаннями. Чи можна це зробити самотужки? Якщо ні, то скільки така послуга буде коштувати? Як цей процес організувати? У GROOT taxi є всі відповіді:

Вивчивши прайс таксі GROOT, який знаходиться у вільному доступі на сайті, замовники будуть приємно здивовані. Низькі розцінки, помірні тарифи за кілометр по області та всій Україні в пріоритеті компанії. Послуги вантажників ― це не тільки перенесення габаритних предметів з поверхів та завантаження їх в автомобіль. Бригада займається демонтажем меблів, пакуванням розібраних деталей та збиранням на новому місці. При транспортуванні «під ключ» робочі займаються організацією процесу від початку до кінця. Особливо ця послуга стане в пригоді в корпоративних офісних переїздах.

Особливості

Побутові споживачі не так часто мають справу з переїздами. Для вантажників, що співпрацюють з таксі GROOT ― це звична робота. Тому вантажники та водії знаються на всіх тонкощах професії. Крім наявності великого досвіду, робітники проходять навчання та мають вантажне обладнання. Небагатослівні та врівноважені професіонали добре роблять свою справу. Вони несуть відповідальність за цілісність вантажу.

Які існують особливості перевезення речей?

Що стосується водія, то в його обов’язки входить складання оптимального маршруту. При перевезенні техніки швидкість складає не вище 70 км/год. Через певну відстань треба зробити зупинку та перевірити стан вантажу. При необхідності поправити кріплення. Якщо транспортується уразливий вантаж, то між скороченням відстані та хорошою дорогою краще вибрати друге.

GROOT пропонує покращений сервіс вантажного таксі

Компанія прикладає максимум зусиль для покращення надання послуг в сфері побутових вантажоперевезень. Всі сталі стереотипи залишаються в минулому. Теперішній час диктує нові правила, які з ентузіазмом підтримує наш сервіс. Від тих, хто співпрацює з вантажним таксі, вимагаються компетентність, акуратність та ввічлива витримка. Пунктуальність стає одним з основних правил. Економія часу замовників, дбайливе відношення до вантажу ― ці переваги створюють позитивну репутацію таксі. Ми співпрацюємо з корпоративними клієнтами на постійній основі. Сервіс передбачає можливість безготівкових розрахунків та електронної звітності.

facebook instagram