Офісний переїзд

Переїзд офісу

Багато компаній орендують приміщення під офіс. Що собою представляє офісне помешкання? Застарілі стереотипи малюють картину стандартної бухгалтерії, масивні столи, картонні теки на поличках, запорошені стільці на кривих ніжках. Але сучасний офіс міжнародної компанії або IT-фірми виглядає геть інакше. Коли дирекції великих та малих організацій зрозуміли, що офісний простір суттєво впливає на продуктивність роботи, то почали масово змінювати приміщення. Проте офісний переїзд організовувати непросто, це гальмує діяльність фірми, а іноді навіть зупиняє її. Щоб такого не трапилось, розумно замовляти перевезення «під ключ». Вартість даної послуги обійдеться недорого порівняно із зупинкою діяльності на кілька днів.

Послуги при переїзді з офісу

Переїзд до нового офісу символізує початок кращого етапу в бізнесі. Щоб цей початок був вдалим, треба делегувати вантажоперевезення професіоналам. Саме таксі GROOT володіє потрібними навичками для організації офісного перевезення. Менеджер на місці оцінить ситуацію, визначить об’єм роботи, підрахує ціну. Гарантуються належна послідовність дій та професійний підхід, що дозволить швидко виконати замовлення.

Як проводиться підготовка?

Якщо дирекція офісу погоджує дії та прайс, можна переїжджати. Офісні робітники повинні зібрати свої особисті речі, канцтовари та цінні папери. Меблеве обладнання та всю техніку збиратимуть і запаковуватимуть виконавці служби таксі GROOT.

Іноді деякі компанії намагаються економити та організувати переїзд за допомогою своїх робітників. Але без чіткого плану та професійних навичок цей процес перетворюється на хаос з втратами. Відповідальний бізнесмен виконує золоте правило ― не знаєш, як зробити самому, знайди професіоналів! Довірити вантажні перевезення в Києві можна GROOT taxi.

Перевезення офісних меблів

 

Офісний переїзд

Які дії можуть виконати працівники офісу для пришвидшення передислокації?

Дирекція будь-якої фірми може замовити недорогий переїзд на різних умовах в межах Київської області або міста. В таксі GROOT доступні опції замовлення однієї машини на певний час або організації переїзду під ключ.

Вирішення проблем перевезення

Великі компанії, які мають безліч офісного майна, замовляють повноцінну організацію перевезення. Чітко сформований план переїзду дозволяє провести процес швидко та дешево. Невеликі офіси можуть скористатись більш скороченою програмою. Після самостійного пакування меблів та техніки треба виміряти об’єм вантажу. Потім варто встановити мобільний додаток GROOT та підібрати машину за параметрами кузова. На момент готовності сформуйте замовлення та через півгодини автомобіль прибуде за вказаною адресою. При необхідності можливий виклик робочих, що завантажать та розвантажать майно в новому офісі.

+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70
facebook instagram