+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70

+38(068) 590-70-70

+38(093) 590-70-70

+38(095) 590-70-70

Офісний переїзд

Офісний переїзд відбувається з кількох причин. Компанія розширюється, збільшує штат, тому потрібно більше приміщення. Іноді доводиться переїжджати в інший район Києва, де оренда не така висока. У будь-якому випадку, переїзд в інший офіс вимагає серйозної організації процесу, інакше робота фірми може бути зірвана на довгий час. Щоб не припиняти діяльність в зв'язку з переїздом, можна перевозити майно поетапно. Довіривши певні моменти перевезення фахівцям служби таксі GROOT, можна не турбуватися про збереження меблів і техніки. Оформлення даної послуги «під ключ» позбавить дирекцію від вирішення багатьох питань. Не потрібно думати про упаковку, меблевої розбиранні-складання і хаотично перевозити офісні вантажі. Комплексне замовлення в нашій службі обійдеться недорого.

Послуги при переїзді з офісу

Самостійна організація переїзду можлива в невеликих компаніях. Деякі моменти зборів співробітники можуть провести самі. Але перевезти сервер або сейф без вантажників буде проблематично. Правильна розстановка меблів та офісної техніки в кузові вантажівки вимагає відповідних навичок і досвіду. Перекладати такі завдання на своїх співробітників просто безвідповідально.
Що можуть зробити працівники фірми при підготовці до переїзду?

Необхідно обов'язково підписувати всі коробки. Для вантажників потрібно вказати верх і низ, щоб не перевертати техніку. Та й помічені упаковки буде зручніше розбирати на новому місці. Розділивши колектив, одну частину співробітників відправляють в майбутній офіс для прийому майна, що перевозиться. Друга половина продовжує упаковувати предмети в старому приміщенні.
Великі компанії навряд чи зможуть займатися переїздом самостійно. Тут необхідний варіант транспортування «під ключ». Вантажне таксі GROOT професійно і дешево організовує офісну перевезення. Наші співробітники розберуть і упакують меблі, розмістять техніку, без втрат доставлять дрібні предмети.

Перевезення офісних меблів

Складання плану переїзду і його координація - це окремий вид діяльності. Чітке дотримання всіх прописаних пунктам допоможе уникнути безладу і матеріальних втрат. Разом з менеджером компанії-перевізника опрацьовуються наступні кроки:

Вивчивши пропозиції на сьогоднішній день, замовник може переконатися в тому, що в компанії GROOT встановлена невисока ціна на вантажний транспорт. Вартість допоможуть скоротити спеціальні пропозиції при замовленні комплексних послуг нашого вантажного таксі. Укомплектована бригада вантажників зробить роботу швидко і якісно. Спеціально обладнані машини доставлять вантаж, не пошкодивши його.

Організація переїзду компанією GROOT

Співпраця з компанією-вантажоперевізником - швидкий і надійний варіант переїзду. Менеджер може на місці оцінити обсяг роботи. За поданим прайсу здійснюються розрахунки вартості. Співробітники GROOT пунктуальні, акуратні і досвідчені. Підбирається відповідний транспорт, розраховуються зручні та економні маршрути. Послуги доступні цілодобово в будь-який день тижня. Приймається зручна для клієнта форма оплати.

+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70
facebook instagram