• Головна
  • /
  • Замовлення вантажного таксі в Запоріжжі

Замовлення вантажного таксі в Запоріжжі

Замовлення вантажного таксі в Запоріжжі

Переїзд ― непроста справа для багатьох. Іноді він може знадобитися зненацька. Треба не лише правильно запакувати речі, але і обрати надійного перевізника. Компанія GROOT допоможе перевезти будь-який вантаж. Досвідчені вантажники знають, як поводитися з побутовою технікою та крихкими предметами. Ми швидко доставимо речі до місця призначення. Вам не треба турбуватися про переїзд. Наша компанія візьме на себе його організацію.

Особливості перевезення вантажного таксі

Послуги вантажного таксі по місту і за його межами залишаються актуальними. Багато компаній замовляють вантажне таксі для транспортування великогабаритних товарів замовникам. Переїзд з офісу, квартири, приватного будинку ― все це вимагає ретельної підготовки. Головне — правильно обрати автомобіль для переїзду. Вантажний автомобіль розрахований на перевезення речей з певними параметрами. Від цього залежить підбір транспортного засобу. Виклик вантажного таксі здійснюється після оцінки габаритів і цінності речей, що перевозяться. Оператор допоможе підібрати авто за заданими характеристиками вантажу.

В залежності від габаритів вантажу, використовуються такі види машин:

Вантажне таксі дає можливість швидко перевезти речі з одного пункту до іншого по місту або за його межами.

Вантажоперевезення по Запоріжжю та області: як формується ціна на послуги?

Вантажне таксі GROOT надає послуги вантажоперевезень за доступними цінами. Вартість залежить від вантажопідйомності автомобіля, віддаленості кінцевого пункту і т.д. З урахуванням цих параметрів відбувається формування тарифу вантажного таксі. На сайті або в мобільному додатку можна замовити дешеве вантажне таксі по Запоріжжю. Ціна за автомобіль Пікап вантажопідйомністю до 600 кг стартує від 195 грн за годину. Мінімальне замовлення авто ― на 2 години. Після закінчення другої години розраховується щохвилинна оплата. Додатково прораховується вартість кілометражу за містом. В межах міста ціна фіксована. За його межами діє інша тарифікація. Середній розрахунок за містом — від 7.5 грн за кожен кілометр. Остаточну вартість допоможуть розрахувати менеджери компанії після звернення.

При розрахунку ціни також важливі тип кузова, його довжина, об'єм, напрям (враховуються якість доріг, середній час транспортування). Замовлення вантажного таксі з вантажниками оцінюється індивідуально. В базовий тариф не входить підйом важких, високих вантажів. Підйом без ліфта оплачується додатково. Тариф на послуги вантажника складає 120 грн за годину роботи. Мінімальне замовлення ― 2 години. До надважких предметів відносяться вантажі понад 80 кг. За кожен кілограм переваги — оплата 2 грн.

Переваги замовлення вантажного таксі у нас

Компанія GROOT розробила зручний додаток для мобільних. Тепер можна замовити вантажне таксі онлайн по Запоріжжю. В програмі достатньо вказати дані про місце розташування, кінцевий пункт доставки. Після отриманих даних формується орієнтовна вартість. У пункті про вантаж вказується детальна інформація відносно його габаритів. Кожен зареєстрований користувач бачить фото свого водія, вантажників, оцінки їх роботи. Компанія співпрацює тільки з кваліфікованими виконавцями. Вантажники знають, як поводитися з крихкими меблями, музичними інструментами, цінною технікою. В кожному транспортному засобі є спеціальні кріплення для надійної фіксації. Подання машини завжди виконується вчасно. В нас діють вигідні тарифи та прозора система оплати. Можна замовляти вантажне таксі цілодобово. Ми організовуємо перевезення в слушний для вас час!

facebook instagram