Перевезення меблів у Запоріжжі без зайвого клопоту

Перевезення меблів у Запоріжжі

Послуга «перевезення меблів у Запоріжжі» дозволить уберегти предмети, що транспортуються, від пошкоджень, зробити переїзд максимально комфортним. Досвідчені вантажники акуратно перенесуть майно з високих поверхів, при необхідності розберуть та запакують будь-який меблевий гарнітур. Послуга є комплексною, частину опцій можна замовляти за доплату.

Перевезення меблів у Запоріжжі за доступною ціною, швидко та зручно

У Запоріжжі перевезення меблів – послуга, яка дуже затребувана і приватними особами, і підприємствами. Щоб усе пройшло на найвищому рівні, попередньо слід розробити план, який враховує:

  1. Кількість персоналу залежить від ваги кожного предмета, обсягу та складності робіт. Якщо вантажників буде мало, завантаження затягнеться, якщо багато - невиправдані витрати.
  2. Тип і тоннаж транспортного засобу - невеликі машини не вміщують багато речей, у великих машинах залишиться незайняте місце, за яке буде оплачено.
  3. Додаткове обладнання – маніпулятори та платформи, що піднімаються, полегшують переміщення, вантажно-розвантажувальні роботи.
  4. Фіксуючі системи, що гарантують цілісність майна під час транспортування.

Перевезення меблів з вантажниками в Запоріжжі позбавить зайвого клопоту. Фахівці виконають усі підготовчі роботи:

Обов'язково здійснюється розбирання громіздких меблів: демонтуються важкі складові конструкцій. Механізми фіксуються у статичному положенні, щоб вони не пошкодилися під час перевезення. Фахівці зроблять правильне маркування упаковки, що полегшить процес навантаження та подальшого збирання на місці.

Транспортування здійснюється у спеціальних фургонах. Автомобілі мають відповідне обладнання, у тому числі протиковзні підлоги, протиударні бічні панелі, кріплення.

Чому замовити перевезення меблів в Запоріжжі краще в GROOT

У нашій компанії найвигідніша ціна перевезення меблів в Запоріжжі. До бази внесено 10 000 водіїв та вантажників, які готові будь-якої миті вирушити на об'єкт. Клієнти GROOT отримують цілу низку переваг:

Для першого звернення до нас можна скористатися кнопкою зв'язку – оператори передзвонять протягом 30 секунд. Заявку також можна надіслати через спеціальну форму. Найбільш зручно оформляти замовлення в особистому кабінеті, для цього необхідно:

  1. Встановити спеціальний додаток на мобільний пристрій.
  2. Заповнити рядки заявки, вказавши ім'я, контактний телефонний номер, потрібну вантажопідйомність автомобіля.
  3. Позначити маршрут.
  4. Замовити потрібну кількість вантажників.
  5. Визначитись із способом оплати.

Якщо потрібна допомога, виникли питання, у режимі 24/7 можна звернутися до техпідтримки. При необхідності оператори допоможуть підібрати машину, підкажуть, скільки персоналу потрібно для навантаження/розвантаження. В наявності є ГАЗелі, і великі фури. Розмір машини безпосередньо впливає на ціну замовлення.

Заявки, надіслані з особистого облікового запису, формуються автоматично, і вже за півгодини машина прибуває на об'єкт. Після внесення всієї інформації клієнт бачить підсумкову вартість перевезення, яка змінюється. Автомобіль приїжджає за вказаною адресою повністю укомплектований та із зазначеною кількістю вантажників

facebook instagram