Вивіз будівельного сміття

Будівництво приватного котеджу або ремонт в квартирі залишають по собі дуже багато будсміття. Питання позбавлення від такого вантажу встає дуже гостро. Якщо житло придбане на вторинному ринку, нові господарі бажають позбутись старого декору. Це й збивання кахлів, часто зняття штукатурки, обдирання шпалер тощо. Особливо багато відходів від зняття давньої підлоги. В будинках, що зводились в 70-ті роки минулого століття, вкладали дерев’яні паркети. Всі ці трухляві дошки треба вивозити на спеціальні полігони, як і старі дерев’яні віконні рами. Ще гірше, коли мова йде про застарілі металопластикові пакети перших поколінь. Такий вид побутового сміття потребує утилізації.

Вивезення та утилізація побутового сміття

Вивезення побутових відходів ― марудна та тяжка справа. В жодному разі це не під силу одній людині. Краще, якщо цією роботою буде займатися бригада професійних вантажників.

В чому полягають особливості позбавлення від будівельного сміття?

Можливе замовлення тільки авто. В такому разі завантаження та розвантаження покладається на плечі клієнта. Хоча вартість такого транспортування обійдеться порівняно дешево, але клопіт, втома та витрачений час мають значно вищу ціну. Якщо замовляти бригаду вантажників, то господарю не потрібно брати участь безпосередньо в перевезенні. Компанія GROOT все організує самостійно. Тому вирішуйте, що для вас важливіше: оплатити недорого послуги з завантаження та транспортування чи самостійно тягати сміття, витрачаючи власні сили та час.

Існують випадки, коли купують хату в області заради земельної ділянки. Планується побудувати там дачу або заміський котедж. Стару будівлі руйнують, і треба позбавитись сміття. При таких об’ємах робіт потрібна спеціальна техніка: екскаватор, вантажівка та бригада робочих. Всі ці моменти організує вантажне таксі GROOT. Такі послуги нараховуються за спеціальними тарифами, які можливо обговорити з оператором.

Чому саме наша компанія?

Компанія GROOT вийшла на ринок побутових вантажоперевезень зі своїми спеціальними пропозиціями. Який би вид послуг не був потрібен, в нас завжди знайдеться швидке рішення. Це й автомобіль відповідної вантажопідйомності, кваліфіковані вантажники та досвідчені водії. Окрім того, всі, з ким співпрацює вантажне таксі, відповідають потребам сучасної комунікації та демонструють такі риси:

Пріоритетом в роботі компанії стала економія часу замовників. Для цього сформувати виклик можна в мобільному додатку, дізнавшись вартість та навіть розрахувавшись безготівково. Широкі можливості компанії обумовлені співробітництвом з багатьма власниками різних автомобілів. Тому здійснюється швидкий відбір за потрібними параметрами: вид перевезення, об’єм кузова, близьке до виклику місце розташування авто. Завдяки цьому відбувається подача машини в мінімальні строки, не потрібно бронювати таксі заздалегідь.

Утилізації та вивозу, окрім будівельного сміття, потребує стара побутова техніка, що зламалася, або меблі. Позбавитись за короткий проміжок часу від старого мотлоху допоможе наша компанія. Вартість формується згідно зі вказаними на сайті тарифами. При вивозі та утилізації сміття додається ціна сміттєвого збору або переробки.

Вирішення проблеми позбавлення від сміття

Компанія надає послуги з усіх видів перевезення. Вивіз та утилізація будівельного сміття ― специфічний вид вантажоперевезення, що потребує спеціального автомобілю, знань та досвіду водія. Треба орієнтуватися, де найближчий полігон або пункт переробки. Всі ці питання вирішує наша компанія, якщо замовник звертається до нас. Обов’язково при формуванні виклику треба повідомити про тип вантажу або вид перевезення. Це дозволить правильно підібрати транспорт та вірно вирахувати вартість перевезення.

facebook instagram