+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70

+38(068) 590-70-70

+38(093) 590-70-70

+38(095) 590-70-70

Квартирний переїзд

Переїзд на нову квартиру викликає змішані почуття. З одного боку, це приємні зміни на краще, з іншого - суєта і турботи, пов'язані з перевезенням майна. Питання транспортування речей доводиться вирішувати нечасто, адже переїзд трапляється не щодня. Організовувати вантажоперевезення самостійно непросто. Рекомендуємо цей процес довірити професіоналам. Така допомога обійдеться дешево в порівнянні з самостійними стресовими спробами квартирних переїздів. Завдання господарів - це упаковка речей. Розбирання меблів, її винесення, перевезення і підйом в нову квартиру - робота наших фахівців.

  • Машина за 20 хвилин
  • Працюємо цілодобово

Квартирний переїзд в Києві

При організації переїзду на нове місце проживання господарі можуть слідувати певним планом. Так буде набагато простіше уникнути хаосу, стресів і втрат. Дотримання порядку зборів і дотримання таких порад від нашої компанії допоможуть швидко і спокійно передислокуватися:

  • Беріть в новий будинок тільки потрібні речі. Постарайтеся позбутися від зайвого, непотрібного, залишайте це в минулому житті. Всі предмети, якими не користувалися більше року, насправді вже не знадобляться.
  • В першу чергу упакуйте рідко застосовуються предмети. Найнеобхідніше збережіть «під рукою» і підпишіть, щоб швидко знайти на новому місці. Особливо актуально це для зарядних пристроїв.
  • Приготуйте побільше коробок. Саме вони зручні для упаковки домашніх речей. Для постільних речей (ковдр, подушок), а також об'ємних м'яких речей підійдуть компресійні мішки. Стислі в них речі можна розкласти між коробками з крихкими предметами, створивши «подушки» для безпеки.
  • Меблі краще розібрати, хоча б витягнути дзеркала, зняти дверцята і полки. Кути оберніть спеціальною плівкою.
  • У великої побутової техніки закріпіть дверки, скла краще ущільнити за допомогою пакетів з пухирцями.
  • Для власної зручності зміцните коробки скотчем і приклейте стікери з назвою вмісту. Так легше буде розбирати поклажу в новій квартирі.
  • Документи і цінні речі краще перевозити при собі.

Після самостійних приготувань слід приступити до другого етапу - замовлення вантажоперевізника. Розтягувати перевезення речей на особистому легковому авто по київських пробках на кілька днів навряд чи стане хорошою ідеєю. Послуга транспортування в Києві в компанії GROOT коштує недорого, а процес перевезення організований комфортно для клієнтів. Ціна буде залежати від вантажопідйомності авто, відстані, замовлення вантажників. Вартість перевезення «під ключ» розраховується за індивідуальними параметрами.

послуги вантажників

Компанія може запропонувати своїм замовникам кілька опцій по організації переїзду. Співпраця з великою кількістю водіїв і вантажників дозволять швидко подати машину за адресою. Вибір авто залежить від обсягу речей, які потрібно перевозити. Бажано попередньо виміряти велику меблі і побутову техніку, щоб зорієнтуватися, яку машину замовляти. Для збереження речей потрібно дбайливо їх транспортувати по сходових прольотах, правильно встановити і зафіксувати всередині машини. Зробити це зможуть вантажники, мають спеціальні пристосування, а також великий досвід в навантаження.

Гідна робітнича професія, пов'язана з перенесенням вантажів, вимагає сил, вправності, знань фізики. Хороша фізична форма, ввічливість, акуратність - вагомі якості вантажників компанії GROOT. Вони відмінно виконують свої завдання, несуть відповідальність за збереження речей при перевезеннях. Професіоналізм водіїв допомагає клієнтам заощадити час і гроші. Розумний розрахунок маршруту, об'їзд пробок, знання доріг як в місті, області, так і всієї України, допомагають виконувати перевезення в установлені терміни.

Переваги таксі GROOT

Компанія встановила стандарти співпраці з замовниками, які дозволяють економити час клієнтів, надавати тільки якісні послуги, нести відповідальність за майно. У питанні вартості сервіс веде прозору політику. На сайті вказано прайс. Ціна формується при оформленні замовлення, враховуються всі параметри і додаткові послуги. Передбачено безготівковий розрахунок. Розроблено зручний мобільний додаток для формування замовлення.

Завантажте наш додаток прямо зараз
Завантажте наш додаток прямо зараз
google play app store
Корисні поради
+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70
facebook instagram