Квартирний переїзд

Переїзд на нову квартиру викликає змішані почуття. З одного боку, це приємні зміни на краще, з іншого - суєта і турботи, пов'язані з перевезенням майна. Питання транспортування речей доводиться вирішувати нечасто, адже переїзд трапляється не щодня. Організовувати вантажоперевезення самостійно непросто. Рекомендуємо цей процес довірити професіоналам. Така допомога обійдеться дешево в порівнянні з самостійними стресовими спробами квартирних переїздів. Завдання господарів - це упаковка речей. Розбирання меблів, її винесення, перевезення і підйом в нову квартиру - робота наших фахівців.

 • Машина за 20 хвилин
 • Працюємо цілодобово

Квартирний переїзд в Києві

Щоб радісна подія не перетворилась в стресову ситуацію, буде правильно замовити послугу «переїзд під ключ». Якщо нова оселя готова прийняти господарів, там зроблено ремонт і залишилось тільки встановити меблі, то не гайте часу!

Як швидко та недорого здійснити організоване переселення?

 • Розберіть старі речі. Поміркуйте, що брати з собою в нове життя, а що відправити на смітник або віддати на благодійність.
 • Те, що не піднімається рука викинути, відвезіть на дачу.
 • Приготуйте пакувальні матеріали. Хай це будуть великі картонні коробки, вакуумні пакети, папір та пінопласт.
 • Крихкі речі: скло, посуд, кришталь - пакуйте окремо. Обов’язково потрібно маркувати ці коробки «Обережно, скло!»
 • В меблях зніміть всі полички, дзеркала, скляні дверцята. Висувні ящики треба зафіксувати, щоб вони не виїжджали при переносці. Кути меблів обмотайте спеціальним пакувальним пакетом з бульбашками.
 • Хороший засіб транспортування побутової техніки ― в рідних коробках. Якщо вони не збереглись, то підберіть їх за розміром та прокладіть між стінками пінопласт.

Вантажники та водії діють дуже дбайливо як при погрузці, так і під час транспортування. В тому разі, коли для організації переїзду потрібна допомога в питаннях розбирання та пакування меблів і техніки, цю послугу надає бригада вантажників. Її вартість залежатиме від об’єму роботи. Загалом прайс на вантажне обслуговування складається з багатьох факторів. Враховуються поверховість, маса вантажу, додаткові послуги зі складання меблів.

Квартирний переїзд

Послуги вантажників

Компанія GROOT співпрацює з перевіреними водіями та вантажниками. Сподіваємось, що завдяки нам залишиться в минулому негативне уявлення про ці достойні робочі професії. Нове покоління вантажників ― це фізично підготовлені та врівноважені люди. Вони мають відповідні навички та досвід, проходять навчання.

Які послуги надають працівники:

 • транспортування різних вантажів по поверхам;
 • розбирання, пакування та складання меблів;
 • встановлення вантажу в кузові автівки;
 • безпечне транспортування побутових приборів;
 • пакування та перевезення «під ключ».

Ця робота має багато нюансів, що невідомі простим обивателям. Чи здогадувались ви, що холодильник треба виносити чітко у вертикальному положенні? А як перевозити плазму, щоб вона не зламалася? Ввічливі та акуратні вантажники несуть відповідальність за збереження речей. Їм можна довірити родинний кришталь, комп’ютерну техніку, дорогі меблі. Вони проходять інструктаж та мають спеціальні інструменти для перенесення різних речей. Професійні вантажники не тільки швидко орієнтуються в габаритах вантажу, але й знають, за якими правилами перевозяться різні речі.

Небагатослівні й ненастирливі професіонали дешево допоможуть організувати переїзд в столиці та Київській області.

Переїзд до нової оселі з таксі GROOT

Делегувати доволі складну частину переїзду професіоналам ― це розумне рішення. Ціна послуг вантажного таксі доступна. Зробити замовлення за допомогою мобільного додатка легко. На сайті можливо вирахувати вартість поїздки на онлайн-калькуляторі. Водії складуть максимально зручний маршрут, враховуючи можливі міські затори.

Що конкретно потрібно повідомити для замовлення:

 • свої контакти;
 • час подачі автомобіля;
 • вид вантажопідйомності машини;
 • чи потрібні послуги вантажників;
 • адресу відправлення та прибуття.

Всі додаткові питання можливо обговорити з менеджером по телефону. Не треба хвилюватись про побутові дрібниці. Просто замовляйте послуги вантажного таксі GROOT.

Завантажте наш додаток прямо зараз
Завантажте наш додаток прямо зараз
google play app store
Корисні поради
30.06.2021
Організація переїзду - складний і трудомісткий процес, який часто супроводжується різними труднощами. Тих людей, як...
29.06.2021
Для багатьох українців транспортування великої меблів вважається досить клопіткою завданням. Часто для цього зверта...
02.07.2021
Купівля нового холодильника або перевезення старого на іншу житлоплощу супроводжується труднощами. Ця техніка чутли...
+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70
facebook instagram