Офісний переїзд у Харкові

Офісний переїзд у Харкові

Компанія Groot здійснить офісний переїзд у Харкові швидко, дбайливо та недорого. До ваших послуг великий вибір вантажних автомобілів, понад 10 000 професійних водіїв та вантажників з необхідними навичками та великим досвідом роботи в галузі масштабних перевезень.

Офісний переїзд у Харкові: як відбувається перевезення

Переїзд офісу в Харкові, виконаний професіоналами, пройде швидко, акуратно та безпроблемно. Клієнт може бути впевнений у тому, що роботи закінчаться в обумовлений термін, а всі меблі та офісна техніка прибудуть до нового місця в цілісності та безпеці.

Співпраця починається з оформлення заявки, в якій клієнт має вказати свої контактні дані, адреси початкового та кінцевого пунктів маршруту, проміжні точки, орієнтовну кількість та обсяги меблів, техніки, речей, поверх розміщення квартири, наявність ліфта.

Клієнт може замовити лише послуги вантажного автомобіля для перевезення. У цьому випадку компанія подає в обумовлений час машину та перевозить речі, завантаження та вивантаження яких забезпечується силами замовника під його відповідальність.

При замовленні автомобіля та вантажників компанія Groot подбає про повний комплекс необхідних робіт. Вантажники виконають такі завдання:

Фахівці, з якими співпрацює Groot, вміють правильно та надійно упаковувати габаритні та тендітні речі, що запобігає утворенню на них механічних пошкоджень.

Фургони для перевезення меблів та офісної техніки обладнані відбійниками, трубками для індивідуальної фіксації. Покриття для підлоги виконане з вологостійкої фанери зі спеціальними насічками, які попереджають ковзання предметів.

Чому варто довірити офісний переїзд у Харкові компанії Groot

У нашому багажі велика кількість успішно організованих перевезень різного ступеня складності. З нами зручно співпрацювати, тому що у нас:

Якщо клієнт замовляє послуги авто та вантажників, ми гарантуємо акуратне завантаження, розвантаження, дбайливу доставку предметів. У разі виконання вантажних робіт замовником самотужки він несе відповідальність за збереження майна.

Як правильно замовити послугу

В базі компанії містяться дані понад 10 тисяч водіїв та вантажників, які готові прийняти та професійно виконати ваше замовлення. Щоб замовити переїзд офісу в Харкові, потрібно:

При правильному визначенні параметрів клієнт одразу побачить ціну на послуги, яка надалі не підлягатиме змінам. На вартість роботи впливає довжина маршруту, тип автомобіля, кількість персоналу, затрачений час. Компанія Groot забезпечить виконання замовленої послуги на найвищому рівні!  

facebook instagram