Офісний переїзд в Запоріжжі

Офісний переїзд в Запоріжжі

Іноді компаніям доводиться міняти місце розміщення офісу. Це відбувається з кількох причин: розширення штату, можливість розташування у вигіднішому місці, низька вартість оренди приміщення. Організація офісного переїзду займає немало часу. Процес вимагає ретельної підготовки. Допомогти в цій непростій справі може компанія GROOT. Ми швидко і якісно перевеземо будь-який вантаж, забезпечимо розміщення меблів і техніки на новому місці. Замовити переїзд офісу можна в будь-який час. Послуги надаються цілодобово. Достатньо встановити додаток на смартфон, а потім в декілька кліків обрати автомобіль і послуги вантажників. Варіант «все включено» дозволить уникнути зайвого клопоту. Вантажники швидко упакують, винесуть, завантажать і розвантажать речі після прибуття. Виконати офісний переїзд з перевезенням меблів можна за декілька годин.

Як замовити послуги офісного переїзду?

Послуги офісного переїзду сьогодні користуються попитом. Наша компанія розробила зручний спосіб оформлення замовлення. Тепер можна встановити додаток на свій смартфон. На головній сторінці доступне поле для розрахунку вартості. Варто вказати місце розташування і пункт призначення. Програма підбере відповідний транспортний засіб. Враховуються габарити речей, які необхідно перевезти. Вказати цю інформацію можна в полі про вантаж. Розрахунок буде автоматичним. В кінці програма запропонує обрати спосіб оплати. Можливий готівковий і безготівковий розрахунки. Подання машини здійснюється впродовж 20 хвилин з моменту замовлення.

Існують два види переїзду:

Переїзд офісу під ключ дає можливість компанії розпочати роботу на новому місці вже наступного дня. Важливо пам'ятати, що вантажники не мають права збирати цінну документацію підприємства. Співробітники організації повинні самостійно здійснити упаковку. Кожну коробку варто підписати, щоб прискорити процес розставляння речей на новому місці. Перед упаковкою варто провести опис майна. Після переїзду відповідальна особа зможе проконтролювати якість виконаних робіт. Офісний переїзд з послугами вантажників допоможе заощадити ваш час.

Як формується ціна на послуги?

Вартість безпосередньо залежить від габаритів вантажу. Для переїзду невеликих офісів підійде Пікап. В таку машину можна вмістити речі заввишки до 1.8 метрів в положенні лежачи. Висота кузова складає 1.2 метра. Вартість офісного переїзду на Пікапі — 195 грн за годину роботи. Мінімум замовити автомобіль можна на 2 години. Додатково оплачується переїзд за місто. Розрахунок робиться залежно від кілометражу.

З компанією GROOT можна організувати переїзд офісу в Запоріжжя недорого. Швидка доставка, складання, розставляння вантажу в пункті призначення гарантовані. Ціна на послуги формується також з урахуванням типу кузова, вантажопідйомності, наявності додаткових послуг. У першу годину роботи включається вартість подання автомобіля. Після закінчення двох годин нараховується щохвилинна оплата. Можливо організувати переїзд офісу дешево в Запоріжжі. Онлайн-додаток допоможе розрахувати точну ціну. Передбачається оплата на карту або на руки після виконання робіт. Можливе замовлення вантажників для офісного переїзду недорого. Ціна за годину роботи не перевищує 120 грн. За містом вартість не міняється. Мінімальне замовлення співробітників — на дві години роботи.

Які додаткові послуги ми можемо запропонувати?

Ми надаємо послуги зі складання, упаковки, вантаження/розвантаження, транспортування меблів. Для переїзду офісу важливо надійно запакувати кожну деталь. Всі речі обертаються стрейч-плівкою. Вантажники займаються розбиранням меблів, пакуванням канцелярського приладдя та іншим. Після приїзду на місце здійснюються складання та розставляння згідно з розробленим планом. Ціна переїзду офісу залежить від наявності додаткових послуг. Підйом великогабаритного вантажу понад 80 кг оплачується додатково. Відповідальні виконавці швидко упакують і розберуть усі речі. Тепер вам не треба переживати за час, витрачений на переїзд. Всього за день можна переїхати на нове місце. Після проведення робіт з розвантаження і пакування забирається сміття. Ви отримуєте чистий офіс, в якому можна відразу приступити до роботи. Замовити переїзд офісу недорого можна за телефоном або в мобільному додатку всього за декілька кліків. Офісний переїзд дешево ― це не міф, а реальність.

facebook instagram