Квартирний переїзд в Полтаві

Квартирний переїзд в Полтаві

Квартирний переїзд завжди пов'язаний із фізичними, фінансовими та тимчасовими витратами. Щоб в'їзд на нову квартиру не ставав стресом, краще звернутися до мувінгової компанії, яка надає комплекс послуг – розбирання та пакування меблів, навантаження габаритних та важких речей або, навпаки, дуже крихких. Як, наприклад, служба вантажного таксі GROOT, яка здійснить квартирні переїзди у Полтаві дуже швидко, адже подача вантажівки виконується протягом 20 хвилин після виклику.

Чому квартирний переїзд у Полтаві вигідний із мувінговою компанією?

Вибираючи перевезення речей на вантажному таксі, ви оціните всі плюси, а саме:

  1. Економія часу на підготовку. Самостійна упаковка речей може зайняти кілька тижнів, адже потрібно прикласти не тільки фізичні сили, а й витратити час на пошук потрібних пакувальних матеріалів (плівки, коробок). Водії та вантажники всі турботи візьмуть на себе – запакують речі, побутову та оргтехніку, меблі.
  2. Грамотна логістика. Партнери підберуть оптимальний вид транспорту, розроблять найбільш зручний маршрут, щоб уникнути затримок та незручностей у дорозі.
  3. Гарантія безпеки майна. Виконавці замовлення компанії GROOT мають великий досвід навантажень, користуються спеціальним обладнанням під час перенесення речей по сходових прольотах та транспортування в автомобілі, несучи відповідальність за цілісність та збереження речей.

Ви зможете перевозити речі на будь-яких типах автомобілів, вартість та вантажопідйомність яких вказано у таблиці:

 

Тип машини

Вартість (грн/час)

Вантажопідйомність

Пікап

195

600 кг

Мінібус

245

До 1000 кг

Максібус

299

До 3 т

Екстра

260

До 1,5 т

Максі

275

До 3 т

Максі+

299

До 5 т

Як відбувається процес квартирного переїзду у Полтаві?

Після відправки заявки в мувінгову компанію здійснюється переїзд, що передбачає наступні етапи:

Оплата здійснюється банківською карткою або готівкою.

Переваги співпраці з вантажним таксі GROOT

Компанія здійснює всі види вантажоперевезень та переїздів по всій Україні. Ви зможете замовити у будь-який час доби таксі з вантажниками, які розберуть меблі, запакують техніку, правильно укладуть у коробки тендітні предмети. Окрім переїзду з квартири в Полтаві, ми виконаємо сезонний переїзд на дачу або переміщення до нового офісу. Наші партнери – це досвідчені люди, ввічливі та спокійні, які без зайвої метушні занурять та доставлять ваше майно. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

Якщо мобільний додаток не вдається встановити, заповніть заявку на сайті компанії. Менеджер зателефонує протягом 10 хвилин, щоб надати всю інформацію про послуги та уточнити деталі замовлення, або зателефонуйте за вказаними номерами

facebook instagram