Перевезення меблів у Дніпрі: швидко, вигідно, зручно

Перевезення меблів у Дніпрі

Перевезення меблів у Дніпрі допомагає вирішити проблему квартирного чи офісного переїзду без зайвого клопоту та витрат. Тільки правильно розібрані, упаковані та закріплені меблеві гарнітури доїдуть до призначення в цілості та безпеці. Довіряти такі маніпуляції краще професіоналам: досвідченим вантажникам та водіям відповідної категорії.

Правильне перевезення меблів у Дніпрі за найкращою ціною

Щоб перевезення корпусних меблів було безпечним для майна, слід дотримуватися таких рекомендацій:

Якщо вантаж перевозиться з відривом менше 150 км, для упаковки використовується плівка чи скотч, якщо далі – гофрокартон.

Особливі вимоги пред'являються до антикварних меблів. Такі гарнітури не розбирають, але знімають із них усі рухливі та навісні деталі. Механізми закріплюють транспортним скотчем. Меблі в кузові надійно закріплюються ременями. Антикварні вироби розміщуються у фургоні на один ярус.

М'які гарнітури розбираються частково. Кожна деталь загортається в плівку, фурнітура пакується окремо. Якщо відстань перевезення невелика, використовується один шар упаковки, для далеких відстаней потрібен листовий гофрокартон.

Щоб виконати всі вимоги, у Дніпрі перевезення меблів краще замовляти у професіоналів. Транспортування здійснюється у спеціальних автомобілях. Машини обладнані підлогами зі спеціальними насічками, що запобігають ковзанню, а також протиударними бічними панелями. Замовити транспортний засіб можна цілодобово та будь-яких розмірів. Чим менший автомобіль, тим дешевше коштуватиме послуга.

Де замовити перевезення меблів у Дніпрі

GROOT вже кілька років займається різними видами вантажних перевезень і має в базі близько 10 000 водіїв і вантажників. Ми пропонуємо найкращі ціни на перевезення меблів у Дніпрі. Найзручніший спосіб подати заявку – особистий кабінет. Для цього потрібно виконати кілька простих кроків:

  1. Завантажити та встановити мобільний додаток на смартфон або айфон.
  2. Вказати ім'я, номер телефону для зв'язку, вантажопідйомність автомобіля, маршрут перевезення.
  3. Позначити, скільки потрібно вантажників.
  4. Вибрати спосіб оплати.

Звернувшись до нашої компанії вперше, більшість замовників стають нашими постійними клієнтами. Співпраця з нами дає цілу низку переваг:

Якщо обліковий запис ще не зареєстрований, зверніться до нас, заповнивши спеціальну форму або через кнопку зв'язку. Наші менеджери передзвонять найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, допоможуть підібрати машину та оформити замовлення.

Відповідальність за транспортування вантажу несуть водії, які мають достатньо досвіду та знають, як правильно перевозити меблі, які акуратно занурять компетентні вантажники. У разі виникнення спірної чи непередбаченої ситуації, слід звернутися до служби технічної підтримки, яка працює цілодобово.

Розрахунок вартості відбувається автоматично після вказівки всієї необхідної інформації. Ціна послуги після оформлення заявки не змінюється. Замовлення формується автоматично – відразу після подачі заявки. Через 30 хвилин на об'єкт приїжджає повністю обладнаний автомобіль із вантажниками

facebook instagram