Переїзди

Є багато варіантів Lorem Ipsum, але більшість з них має не завжди прийнятні модифікації, наприклад, гумористичні вставки або слова, які навіть віддалено не схожі латинь.

 • Машина за 20 хвилин
 • Працюємо цілодобово

Переїзди

В побуті іноді виникають ситуації, коли треба транспортувати вантаж. В особистий транспорт речі можуть не вміститися за габаритами. Тому треба викликати вантажне таксі. Як орієнтуватися на ринку вантажних перевезень? Як вибрати компанію, що надає послуги швидко, якісно та недорого? Звернувшись до GROOT, замовник буде приємно здивований широким вибором машин, цінами та додатковим обслуговуванням.

Вивчивши вимоги до побутових перевезень в Києві, наша компанія звернула увагу на скарги клієнтів. В діяльності нашого вантажного таксі розвиваються нові напрямки.

Послуги вантажного таксі по місту

Сервіс GROOT співпрацює в великою кількістю водіїв ― власників вантажних машин різної вантажопідйомності. База містить більше 10000 зареєстрованих працівників.

Іншими перевагами компанії стали:

 • Розробка мобільного додатку, за допомогою якого легко та швидко замовник формує виклик. Програму можна встановити на iOS та Android.
 • Немає потреби замовляти таксі заздалегідь. Після замовлення машину буде подано в максимально короткий строк.
 • Таксист складає оптимальний маршрут по місту, зважаючи на затори.
 • Послуги вантажоперевезення доступні цілодобово.
 • Існує можливість безготівкового розрахунку.
 • Можлива співпраця з приватними підприємцями та різними організаціями. При необхідності надається електронна звітність.
 • Вартість обговорюється на етапі формування замовлення. При незмінності обставин ціна залишається такою, як було встановлено.

Неочікуване транспортування вантажу тепер не є проблемою. Організувати будь-який переїзд, привезти придбані габаритні речі з магазину, вивезти будівельне сміття під час ремонту допоможе вантажне таксі.

Цілодобово працює не тільки таксі, а й служба підтримки. Якщо клієнт бажає пояснити обставини, порадитись, то він може звернутись за консультацією по телефону.

Машина з послугами вантажників

Компанія надає послуги в межах столиці, Київської області. Це різні види перевезень, транспортування побутових вантажів тощо. Крім замовлення машини, можливі додаткові послуги вантажників.

В яких випадках це буде доречно?

 • Квартирний переїзд потребує виносу багатьох габаритних речей. Чим більша буде бригада, тим скоріш відбудеться передислокація. Вантажники можуть при необхідності демонтувати меблі та встановити їх в новій оселі.
 • Офісний переїзд зазвичай замовляють під ключ. Тут на робочих покладається весь процес: розбір меблів, пакування оргтехніки, розподіл речей в кузові, встановлення майна в новому приміщенні.
 • Транспортування габаритних музичних інструментів на кшталт рояля. Цей процес без вантажників провести неможливо. Музикантам треба берегти руки та нерви. Тому переноску інструмента краще делегувати професіональним вантажникам.
 • Сезонний виїзд за місто, на дачу. З собою треба везти багато речей, зазвичай в приміський будинок везуть непотрібні вже меблі, старий, але робочий холодильник.
 • Вивіз будівельного сміття теж краще проводити з вантажниками.

При формуванні замовлення через мобільний додаток обирайте опцію «дані про вантажників». Вартість роботи залежить від кількох параметрів: часу, ваги, відстані, поверховості. Всі розцінки вказані на сайті.

Компанія також ламає стереотипи щодо вигляду та поведінки робітників. Завжди акуратні та ввічливі вантажники та водії дотримуються професіональної етики. Вони спокійно можуть порадити, як правильно переїжджати. Робітники несуть відповідальність за цілісність та збереження вантажу.

Спокійний та організований переїзд з таксі GROOT

Широкий спектр послуг, що надає наше вантажне таксі, дозволить обрати ту, яка потрібна саме вам. Побутові вантажні перевезення здійснюються в межах столиці. Зміна місця проживання стане необтяжливою з нашим сервісом. Відгуки та рекомендації, що залишають клієнти на сайті, показують рух компанії в правильному напрямку. Основні задачі, що ставить перед собою таксі GROOT ― це збереження часу замовників, професійний підхід до вантажоперевезень та прозора фінансова політика. Безготівковий розрахунок та електронна звітність для корпоративних клієнтів є тому підтвердженням.

Завантажте наш додаток прямо зараз
Завантажте наш додаток прямо зараз
google play app store
Корисні поради
30.06.2021
Організація переїзду - складний і трудомісткий процес, який часто супроводжується різними труднощами. Тих людей, як...
29.06.2021
Для багатьох українців транспортування великої меблів вважається досить клопіткою завданням. Часто для цього зверта...
02.07.2021
Купівля нового холодильника або перевезення старого на іншу житлоплощу супроводжується труднощами. Ця техніка чутли...
facebook instagram