Оперативне та якісне перевезення меблів у Львові разом з Groot

Перевезення меблів у Львові

Плануєте переїжджати в новий будинок чи потрібно відвезти стару шафу на дачу? Перевезення меблів у Львові професійною командою компанії Groot – швидко, вигідно та безпечно. Ви можете підібрати машину різної вантажопідйомності, що оптимально підходить як для доставки стінки, так і компактного столу. 

Організувати перевезення майна можна і самотужки, але для непідготовленої людини це завдання не з легких. Транспортування вантажів різних габаритів – це наша спеціалізація. Автомобілі обладнані петлями для фіксації предметів, а навантаження та розвантаження виконують професійні вантажники. Навіть саму міцну шафу можна пошкодити, якщо транспортування організоване неправильно. Ми працюємо у всіх районах Львова щодня. 

Вибираємо машину для перевезення меблів у Львові

Ми надаємо на вибір 6 тарифів, кожен з яких відрізняється типом та вантажопідйомністю авто, ціною. Не доведеться переплачувати за напівпорожній кузов, достатньо правильно вибрати машину. Вартість перевезення меблів у Львові визначається кількістю часу користування авто. 

Послуги вантажника не входять до базового тарифу. За 2 години професійної допомоги у завантаженні та вивантаженні ви доплатите 299 грн. Якщо меблі важчі 80 кг і їх потрібно спускати без ліфта, вартість буде вищою. Водії та вантажники компанії Groot несуть відповідальність за вантаж, що перевозиться. У роботі вони використовують спеціальні інструменти для безпечного транспортування майна. 

Як вибрати авто по вантажопідйомності:

Стелажі, шафи, гірки, гарнітури спальні та кухонні, двоярусні ліжка – все це ми без проблем доставимо до будь-якої точки міста та за його межі. Щоб доставити вантаж точно, ми розробляємо індивідуальні маршрути. Досвідчені водії знають, коли рух містом затруднений, як дістатися місця з мінімальними втратами часу. 

Особливості замовлення вантажного таксі

Наша транспортна фірма з перевезень меблів у м. Львів приймає замовлення 24/7. Для вашої зручності ми запустили програму. Завантажити його можна в Google Play та App Store. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє зробити замовлення лише за 2-3 хвилини. Калькулятор розрахує повну вартість перевезення, використовуючи вказані дані: тип авто, обсяг вантажу, послуги вантажників. Машина прибуде впродовж 20 хвилин після оформлення замовлення. 

Чому Groot?

За час роботи ми зібрали команду відповідальних та перевірених вантажників, які бездоганно виконують роботу. Ми гарантуємо збереження вантажу, дбайливе перевезення та навантаження. Великий вибір авто дозволяє виконувати замовлення точно вчасно. Весь транспорт регулярно проходить ТО, тому форс-мажори виключені. 

Приймаємо різні види оплати, зокрема онлайн. З нами переїзд будь-якої складності пройде швидко, легко та комфортно. Дізнатися попередню ціну доставки можна у програмі через калькулятор. Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, вказаному на сайті. Ми завжди раді допомогти та налаштовані на довгострокову співпрацю.

facebook instagram