+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70

+38(068) 590-70-70

+38(093) 590-70-70

+38(095) 590-70-70

Перевезення побутової техніки

Перевезення побутової техніки відрізняється від транспортування інших предметів. Якщо меблі можуть втратити естетичну привабливість, то техніка просто зламається через неправильне транспортування. Виробники приладів для побуту передбачають суворі правила доставки. Техніка відповідне упакована, на коробці вказані верх і низ, прописані умови безпечного переміщення. Переїзд в новий будинок передбачає транспортування великої побутової техніки. Як правило, це холодильник, пральна машина, духова шафа, посудомийка, телевізор і комп'ютерна техніка. Всі ці прилади мають чималу вартість, тому накладно буде їх зламати або розбити при переїзді.

Перевезення побутової техніки 

Складність такої вантажоперевезення полягає в дотриманні для кожного окремого приладу конкретних правил. Досвідчений вантажник знає вимоги упаковки, положення при перенесенні і навантаженні в машину.
Як транспортують різні побутові прилади?

Вся техніка закріплюється в кузові м'якими ременями, встановлюється на певній відстані один від одного, можна перекласти простір між нею пакетами з м'якими великими речами. Компанія GROOT співпрацює з досвідченими робітниками, що знають, як поводитися з подібним вантажем. Для вантажного перевезення великої побутової техніки рекомендуємо замовляти окрему машину. Така послуга обійдеться недорого для Києва і Київської області.

Особливості перевезення різних видів техніки

Деякі клієнти намагаються заощадити, замовивши один великий бус для перевезення всього домашнього обладнання за один раз. Компанія GROOT хоче застерегти від такого кроку. Розмістити у вантажному відсіку меблі і побутову техніку буде непросто. Якщо господарі хочуть, щоб їх улюблені предмети побуту радували їх в новому будинку, краще відповідально поставитися до питання транспортування. В межах міста можна спробувати зробити таке перевезення, але по дорогах України краще не ризикувати. Для техніки і дрібних речей замовте окремий транспорт.
Водії-перевізники дотримуються певних стандартів щодо побутових приладів:

Після внесення в приміщення техніку не можна відразу підключати до мережі. Прилади важливо встановити на місце і дати їм постояти не менше 3-х годин.
Схожі правила транспортування застосовують і для габаритних музичних інструментів. Акуратна переноска, утримування за спеціальні ручки, недопущення падіння під час їзди забезпечують доставку інструменту на нове місце в цілості. Господарям доведеться тільки налаштувати інструмент після перевезення.

Плюси співпраці з вантажним таксі GROOT

Наша компанія, що надає послуги вантажного таксі, поставила собі за мету довести, що сервіс перевезень може бути якісним. Для цього було створено програму для смартфона, за допомогою якого ви можете подати заявку на перевезення. Це економить час клієнта і дає можливість розрахувати ціну послуги. Компанія гарантує мінімальну очікування машини, яка подається через півгодини після заявки. Немає необхідності замовляти транспорт за кілька днів. Клієнт може дізнатися тарифи на сайті, де розміщений прайс на всі послуги.

+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70
facebook instagram