Перевезення меблів у Києві: швидко та недорого

Перевезення меблів у Києві

Переїзд – процес досить клопіткий та довгий. Не важливо, чи перевозите ви меблі з квартири, дачі, офісу, доведеться заздалегідь підготуватися, упакувати речі, знайти вантажників та машину для транспортування. Перевезення меблів – послуга, яку надає компанія Groot. 

Організація переїздів та транспортування меблів по Україні – спеціалізація компанії. Ви можете вибрати машину різних габаритів: від пікапів, що вміщують до 600 кг, до великих авто вантажопідйомністю до 5 т. Ми співпрацюємо тільки з професійними вантажниками, водіями, логістами, які знають, як правильно запакувати меблі, спланувати процес так, щоб на нього пішло мінімум часу та грошових витрат. 

Коли потрібне перевезення меблів у Києві? 

Важко уявити будь-який переїзд без місткого авто. Тому під час планування переїзду часто виникає питання – як і яку машину орендувати, щоб у неї вліз шафа-купе чи великий стіл? Чи потрібно розбирати меблі чи краще перевозити? Як винести з квартири дорогий диван і не пошкодити його? Відповіді на всі запитання знають наші спеціалісти. 

Коли знадобиться професійна допомога:

Замовляючи послугу перевезення меблів з вантажниками в Києві, ви заощаджуєте час, гроші та нерви. Ми гарантуємо безпеку та цілісність всіх речей. У процесі транспортування меблів вона фіксується ременями, мотузками. Ще на етапі планування перевезення фахівці враховують важливі нюанси: як правильно розташувати громіздкі предмети, куди поставити легші.

Вартість перевезення меблів по Києву

Мета роботи нашої компанії – довгострокове співробітництво та якісне виконання роботи. Завантаживши нашу програму, ви можете розрахувати вартість послуги перевезення самостійно. Для початку необхідно знати об'єм меблів, щоб правильно підібрати машину. Так ви не переплачуватимете за вільне місце в кузові. Ціна перевезення меблів по Києву залежить від маршруту, тривалості перевезення, тоннажу авто. 

При замовленні машини з вантажниками вартість послуги буде вищою. Мінімальне замовлення – 2 години. Тариф на послуги вантажника – 299 грн за 2 години, далі похвилинна тарифікація. Особливість роботи компанії Groot – чесність та прозорість розрахунків. Програма автоматично розраховує вартість транспортування, і вона не змінюється. Замовити вантажне таксі можна цілодобово. 

5 причин вибрати вантажне таксі Groot

З нами перевезення меблів по Києву та області пройде просто, швидко та безпечно. Переваги вантажного таксі Groot:

  1. Прозорі ціни. Ви сплачуєте ту суму, яку визначає програма.
  2. Надаємо послуги з навантаження та розвантаження меблів. 
  3. Транспортування здійснюється за розробленими маршрутами, тому доставка завжди виконується вчасно.
  4. Великий вибір авто з різною місткістю.
  5. Гарантії безпеки майна, що перевозиться. 

Замовити авто через програму можна у будь-який час доби. Час очікування машини не перевищує 30 хвилин. Мобільний додаток із простим інтерфейсом дозволяє замовити машину лише за 3-4 хвилини

facebook instagram