Перевезення меблів у Полтаві: швидко та без проблем

Перевезення меблів у Полтаві

Переїзд, хай навіть запланований, займає багато часу та втомлює. Якщо одяг та особисті речі можна перевезти самостійно, то з транспортуванням шаф, столів, дивана, крісел упоратися складно. Перевезення меблів у Полтаві – послуга для тих, хто не хоче витрачати час та нерви на навантаження, розвантаження, доставку речей. 

Компанія Groot пропонує професійні послуги з транспортування меблів будь-яких розмірів та форм. Ми гарантуємо виконання роботи точно вчасно та несемо відповідальність за збереження майна. Ми знаємо, як правильно поводитися з габаритними, тендітними, дорогими предметами. Всі автомобілі обладнані ременями для надійної фіксації вантажу. Професійний підхід – запорука успіху у будь-якій справі, особливо у такому важливому, як переїзд. 

Перевезення меблів у Полтаві з професійними вантажниками

Послуги вантажників затребувані завжди, чи це офісний переїзд чи перевезення старих меблів на дачу. Звичайно, ви можете перенести громіздку шафу-купе самостійно, але зробити це потрібно правильно. Чи потрібно його розбирати? Як розмістити меблі в кузові, щоб не подряпати їх? Ще складніше – перенести вантаж сходами або спустити на ліфті. 

У Полтаві перевезення меблів можна замовити у будь-який час через сайт або програму, яку потрібно завантажити. Вибирайте авто за габаритом вантажу, тоді ціна доставки буде невисокою. У нас є 6 тарифів, що відрізняються вантажопідйомністю авто та його місткістю. 

Як обрати транспорт: 

Вантажники, з якими ми співпрацюємо – справжні професіонали, які оперативно виконають вантажно-розвантажувальні роботи. Для цього вони використовують петлі, візки, маніпулятори. Складання схеми максимально зручного розташування предметів у кузові виключає поздовжнє їхнє зміщення. Ви можете бути впевнені, що ваше майно буде доставлене в цілісності незалежно від складності дороги. 

Як замовити перевезення меблів в Groot

Щоб скористатися послугами нашого вантажного таксі, зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Ще можна залишити заявку на сайті або у додатку. Завантажити його можна на Android та iOS у Google Play та App Store. Далі залишається заповнити форму: вказати контактний номер, вибрати відповідне авто, вказати, чи потрібні вантажники. Калькулятор розрахує вартість послуги з огляду на надану інформацію. Оплатити перевезення можна карткою онлайн. 

Чому клієнти обирають нас?

Перевезення меблів по Полтаві ми виконуємо швидко, якісно та вчасно. Для оформлення заявки знадобиться лише 3-4 хвилини, а машина буде у вас через 20 хвилин. У нас немає накруток за терміновість, приховані комісії, додаткові внески. Ви платите ту ціну, яку розраховує програма.

Вантажне таксі Groot – це: 

З нами переїзд пройде організовано, швидко і без метушні. Ми добре знаємо специфіку перевезення меблів, а значить, гарантуємо високу якість виконання робіт.

facebook instagram