+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70

+38(068) 590-70-70

+38(093) 590-70-70

+38(095) 590-70-70

Перевезення меблів

При зміні місця проживання господарів чекає багато клопоту. Якщо дрібні речі просто упакувати в коробки і баули, то з меблями доведеться повозитися. Перед переїздом вирішується питання, чи поїде старі меблі в нову квартиру, або можливо її потрібно перевозити на дачу. Меблева перевезення - справа не така проста, як здається. Предмети обстановки спочатку готуються до транспортування, потім акуратно перевозяться. Такий процес краще делегувати професійним вантажникам. Незалежно від відстані, меблі повинні бути правильно розташована в авто і надійно зафіксована.

Перевезення меблів в Києві

Компанія GROOT займається вантажоперевезеннями в Києві, області і по Україні. Досвідчена та професійна команда виконує роботу з вантажами швидко і акуратно.
Які дії виконуються під час перевезення меблів:

Для демонтажу та перенесення меблів по сходових прольотах у вантажників є інструменти та обладнання. Господарям рекомендується запастися пакувальними матеріалами: коробками, плівкою, скотчем, картоном. Всередині машини меблі фіксується системами кріплення, інакше при падінні пошкодиться.
У разі самостійної підготовки меблів обов'язково потрібно підписати упаковані деталі. Це необхідно для правильної навантаження і розстановки предметів в автомобілі. Якщо коробку можна перевертати, потрібно вказати верх і низ, позначити тендітні предмети, дзеркала і скла. Обов'язково необхідно фіксувати висуваються конструкції, щоб не травмувати вантажників в процесі перенесення. Особливо габаритні предмети доведеться розбирати, інакше вони не пройдуть в дверні отвори.
В роботі вантажників є безліч дрібних нюансів, незрозумілих простому обивателю. Виміри отворів, центр ваги, схема розміщення в авто - такі послуги коштують дешево в порівнянні з можливими ушкодженнями дорогих меблів.
Перевезення простих меблів в дачне селище обійдеться недорого. Заодно можна захопити всі непотрібні в міській квартирі речі, на дачі вони точно знадобляться.

Які послуги ми надаємо?

Співробітники GROOT готові приймати замовлення на будь-які види перевезень. Для цього у нас є всі можливості. Наша база містить координати 10000 водіїв і вантажників, готових приступити до роботи. Будь вантажівка можна замовляти цілодобово. В умовах великого міста це більш ніж зручно. Ціна на доставку формується відкрито. На сайті представлений прайс на замовлення кожного виду автомобіля. Розроблено мобільний додаток для швидкого замовлення. Його можна завантажити для Android і iOS.
Сформувати заявку за допомогою програми можна за кілька хвилин:

Замовлення формується автоматично, і вже через півгодини машина подається за вказаною адресою. Не потрібно залишати заявку заздалегідь. Для перевезення будь-якої складності у вантажного таксі GROOT є рішення. Важливим є те, що названа відразу вартість залишається незмінною при правильно зазначених параметрах.
GROOT пропонує вигідну співпрацю меблевих магазинах. Доставку покупок клієнтам компанія готова взяти на себе на взаємовигідних умовах. Для перевезення меблів по київських кварталах підбираються обладнані машини - від популярних при перевезеннях газелей до габаритних бусів. Організувати співпрацю допоможе менеджер.

Звертайтеся в професійний сервіс перевезень GROOT

Щоб квартирний переїзд не став катастрофою, а меблі доїхала в нове житло в цілісності, поставтеся до вибору вантажоперевізника відповідально. Якщо пріоритетом для клієнта служить порядність, акуратність і професіоналізм, він цінує свій час, то співробітники GROOT повністю поділяють такі принципи. Ввічливі і порядні робітники, водії, які знають свою справу, гарантія збереження майна стали основними плюсами компанії.

+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70
facebook instagram