Перевезення меблів

Хатню обстановку складають меблі, а також вони є частиною офісів та магазинів. Всі види шаф, тумб та комодів упорядковують життєвий простір, слугують для збереження речей. Люди часто змінюють старі меблі на нові, закуповують необхідні предмети. Меблі доволі габаритні, тому їх перевезення потребує спеціального авто та послуг вантажників. Побутові вантажоперевезення або доставку з меблевого салону краще замовляти в GROOT taxi.

Перевезення меблів в Києві

Ті, кому вже доводилось перевозити предмети хатньої обстановки, знають, що краще довіряти професіоналам. Це обійдеться недорого в порівнянні з тими нервами та можливими втратами, коли намагаються все зробити самотужки.

В якому разі можуть знадобитись послуги вантажного таксі GROOT?

Головне при транспортуванні доставити вантаж цілісним. Це не так просто, як здається. Ручне перенесення потребує спеціального обладнання. В кузові газелі розташовані м’які ремені, що надійно фіксують речі, не даючи їм соватись в момент їзди.

Які послуги ми надаємо?

Переїзд або будь-яке транспортування вимагають підготовленого автомобіля. Не можна запхати холодильник лежачи в причеп, а потім чекати від приладу, що він буде працювати. Не треба експериментувати, ризикуючи власним майном. Існують правила перевезення, які відомі професіоналам.

Компанія GROOT надає наступні послуги з транспортування в місті та Київській області:

Замовник підбирає потрібний вид автомобіля в залежності від об’єму вантажу. Завдання таксі ― швидко та пунктуально подати машину. Компанія співпрацює з тисячами автовласників, та великою кількістю вантажників. Робітники мають відповідати таким критеріям: порядність, ввічливість, врівноваженість, компетентність.

Вивчивши потреби замовників, вантажне таксі здійснює зміни, які роблять компанію унікальною на ринку перевезень. Основними пріоритетами стали:

Що стосується вартості, то замовник може прорахувати її на онлайн-калькуляторі. Всі додаткові питання допоможе вирішити менеджер компанії по телефону.

Переваги обслуговування в таксі GROOT

Компанія має багато переваг. Замовлення зручно сформувати в мобільному додатку. Машина приїздить вже через 20 хвилин після виклику. Послуги транспортування надаються в межах Києва та всієї України. Тарифи на всі види транспорту вказані на сайті. Остаточно сформована вартість перед поїздкою залишається незмінною.

facebook instagram