• Головна
  • /
  • Замовлення вантажного таксі в Полтаві

Замовлення вантажного таксі в Полтаві

Замовлення вантажного таксі в Полтаві

У багатьох переїзд асоціюється з довготривалим процесом, який може затягнутися на декілька днів. Пошук автомобіля, пакування речей, замовлення вантажників ― усе це втомлює. Треба витратити не один день на організацію. Тепер не варто хвилюватися через переїзд з одного місця на інше. Ця подія може стати довгоочікуваною без зайвого клопоту! Компанія GROOT турбується про ваш комфорт. Досить обрати місце розташування в мобільному додатку на вашому смартфоні, і вже через 20 хвилин машина з автопарку нашої служби вантажного таксі дозволить здійснити довгоочікуваний переїзд. Послуга «під ключ» мінімізує витрати на пакування, складання та розбирання меблів.

Що треба знати перед замовленням вантажного таксі?

Дешеве вантажне таксі дозволяє швидко перевезти речі по місту чи за його межами. Важливо правильно організувати процес до моменту замовлення автомобіля. Перевезення передбачає декілька основних етапів:

Після продумування всіх деталей можна замовляти вантажне таксі з вантажниками. Фахівці допоможуть завантажити коробки в автомобіль, організовують швидке транспортування до пункту призначення. Розвантаження не займе багато часу. Вантажне таксі в Полтаві недорого можна замовити в зручному мобільному додатку. Вибір автомобіля залежить від об'єму вантажу, який необхідно перевезти. На сайті представлена детальна інформація про кожен клас машини. Можна скористатися Пікапом для транспортування вантажу, що не перевищує 600 кілограмів. В такий транспортний засіб вміщуються меблі в зібраному вигляді заввишки до 1.2 метрів. Довжина кузова — до 1.8 метрів. Невеликі автомобілі підходять для транспортування офісних речей. В кузов з легкістю помістяться коробки, офісні столи та стільці. Замовити вантажне таксі недорого — унікальна можливість від вантажного таксі GROOT.

Вантажоперевезення по Полтаві та області: як формуються ціни на перевезення?

За допомогою автомобільного транспорту можна перевозити вантажі на будь-які відстані. Кузови автомобіля різноманітні, здатні вміщувати різну кількість меблів й інших речей. На ціноутворення впливають тип кузова, відстань до пункту призначення, робота в межах міста або за містом, додаткові послуги. Замовити вантажне таксі недорого цілком можливо. На сайті GROOT представлений широкий вибір транспортних засобів за доступними цінами.

Мінімальне замовлення автомобіля ― 2 години. Подальший розрахунок відбувається щохвилинно. Клієнт оплачує суму за використання автомобіля впродовж конкретного часу. В базову вартість додатково включено подання транспортного засобу. Ціна на вантажне таксі з вантажниками буде вища. Послуги фахівців оплачуються в розмірі 120 грн за годину. Мінімальне замовлення — на дві години. Вантаж понад 80 кг розраховується за індивідуальним тарифом. За кожен кілограм переваги здійснюється нарахування в розмірі двох гривень за кг.

Замовити вантажне таксі з вантажниками недорого можна в режимі онлайн. У додатку в кожного клієнта зазначаються ім'я фахівця, відгуки про його роботу.

Які додаткові послуги ми надаємо?

Компанія GROOT займається класичними перевезеннями та «під ключ». Ця послуга припускає переїзд разом із замовником. Досвідчені фахівці займаються складанням, розбиранням, упаковкою, маркуванням і вантаженням речей. Розставляння кожної речі на новому місці виконується згідно з планом, який затверджується перед виконанням робіт. Скористатися послугою «під ключ» нашого вантажного таксі можна недорого. Кваліфіковані виконавці швидко організують переїзд. Користуватися мобільним додатком ви можете цілодобово. Всього через 20 хвилин здійснюється подача автомобіля. Телефони для зв'язку з операторами вантажного таксі вказані на сайті. Тому, якщо виникнуть складнощі з оформленням замовлення в додатку, телефонуйте за вказаними телефонними номерами вантажного таксі.

facebook instagram