Перевезення меблів у Харкові: швидко та без проблем

Перевезення меблів у Харкові

Професійне перевезення меблів у Харкові допоможе уникнути стресових ситуацій та додаткових проблем. Транспортування такого цінного вантажу здійснюється у спеціальних вантажівках з використанням надійних кріплень, що гарантує його доставку до місця призначення цілістю та безпекою. Додатково можна замовити послуги вантажників, які допоможуть розібрати, запакувати та завантажити меблі за встановленими правилами.

Перевезення меблів по Харкову з вантажниками і без

Для перевезення меблів у Харкові не буде складнощів, якщо звернутися до перевіреної компанії. Маніпуляція, що виконується за допомогою вантажників, включає наступні етапи:

  1. Підготовка приміщення для переїзду, визначення розміру дверних отворів, прибирання зайвих предметів, які можуть стати на заваді.
  2. Розбирання меблів та упаковка їх у підготовлені коробки, що відповідають за габаритами.
  3. Перемотування спеціальною плівкою великих меблів та крихких елементів, щоб унеможливити механічні пошкодження.
  4. Акуратне завантаження меблів в автомобіль, закріплення захисними ременями.
  5. Занесення, складання та встановлення предметів за новою адресою.

Маршрут та адреса доставки обговорюється заздалегідь, підбирається потрібна машина. Для квартирних переїздів достатньо фургонів 1,5-5 тонн.

Меблеві фургони обладнані спеціальними відбійниками, трубками для індивідуальної фіксації. Підлога виконана з фанери, стійкої до вологи і з насічками, що перешкоджають ковзанню.

Перевезення меблів з вантажниками по Харкову – зручна послуга, яка надає замовнику наступні переваги:

Перевізник приймає меблі у відправника та здає її одержувачу за найменуванням та кількістю місць.

Де і як замовити перевезення меблів у Харкові

Доступні ціни на перевезення меблів у Харкові пропонує компанія GROOT. У нашій базі понад 10 тисяч водіїв та вантажників, які готові прийняти замовлення будь-якої миті. Заявки приймаються цілодобово. Оформлення замовлення здійснюється за таким алгоритмом:

Заявка, надіслана з особистого кабінету, формується автоматично, вже за 30 хвилин авто приїжджає за вказаною адресою. При правильно зазначених параметрах клієнт бачить точну вартість послуги, яка надалі не змінюється. Для безпечного перевезення меблів пропонуються різні автомобілі: від невеликих газелей до габаритних намиста. Чим менша машина, тим дешевшим буде замовлення для клієнта.

Наші вантажники вміють розбирати та збирати меблі, знають, як їх упаковувати, вантажити та закріплювати у фургоні. Водії відповідної категорії акуратно водять машину, що гарантує збереження предметів, що транспортуються.

У нас можна замовити перевезення меблів в Харкові недорого і швидко, що особливо зручно, якщо у вас екстрений переїзд. Служба підтримки працює у режимі 24/7. Оператори дадуть відповідь на будь-які питання, допоможуть оформити заявку, підібрати машину. Усю відповідальність за збереження вантажу під час транспортування несе водій. Якщо виникла спірна ситуація, завжди можна звернутися на техпідтримку

facebook instagram