Перевезення речей

Послуги вантажоперевезення сьогодні актуальні для великої кількості громадян та мешканців України, а також організацій, фірм та підприємств різних галузей діяльності. З необхідністю терміново перевезти невелику партію особистих речей, офісного, медичного або іншого приладдя можуть стикнутися українці в будь-який момент. Найкращим та найефективнішим рішенням стане виклик кваліфікованих спеціалістів, які візьмуть на себе всі зобов’язання щодо обережної доставки майна замовника.

Перевезення речей: поради щодо вибору транспорту

Організація переїзду до нового приміщення супроводжується великою кількістю клопотів: підготовка боксів для крихких речей, коробок для пакування та інших видів контейнерів. Також велика кількість часу приділяється вибору вантажного автомобіля. Цей момент дозволить заощадити кошти або збільшити вартість послуги в разі, якщо потрібно буде двічі виконувати поїздку.

Перевозити речі та предмети інтер’єру варто у вантажних автомобілях, які зможуть вмістити необхідну кількість з врахуванням їх розмірів. Наприклад, для побутової техніки варто замовляти вантажний транспортний засіб, в якому вона поміститься у вертикальному положенні. Такий підхід дозволить зберегти холодильник або пральну машину, в систему яких може потрапити вода, якщо перевозити їх у горизонтальному положенні.

Техніка або меблі обов’язково мають бути зафіксовані в кузові машини за допомогою спеціальних пасків. Якщо вони будуть стояти не зафіксовані, є ризик їх пошкодження через неякісне дорожнє покриття та вимушені маневри вантажного автомобіля.

Транспортування малогабаритного вантажу, наприклад, коробок та пакетів з одягом, книгами, може відбуватися в машині з меншою вантажопідйомністю. Правильним варіантом стане замовлення газелі, яка може перевозити як вантаж, так і пасажирів. Це дозволить суттєво заощадити гроші при переїзді.

Під час перевозу крихких предметів або рослин їх встановлюють на дні кузова вантажного авто. Зверху на такі коробки обов’язково розміщають м’які речі, що дозволить обережно транспортувати їх. Виконавці, які співпрацюють з GROOT, допоможуть з вибором транспорту, який швидко та якісно доставить будь-який вантаж.

Чому саме наша компанія?

Сьогодні в Україні існує велика кількість служб вантажного таксі, які пропонують замовити автотранспорт для перевезення речей, предметів інтер’єру, офісної або побутової техніки різних розмірів. В більшості випадків послуга передбачає подачу автомобіля та погодинну сплату за використання машини, що є не дуже зручним для українців. Компанія GROOT пропонує унікальну можливість заощадити час та кошти на придбанні додаткових засобів для самостійної підготовки та транспортування майна.

Ми забезпечимо замовника всім необхідним, зокрема пакетами та коробками для обережного перевезення особистих речей. Це означає, що вам не потрібно вирішувати, де та скільки варто купити боксів, щоб зберегти речі під час перевезення.

Переваги роботи з компанією GROOT:

Замовлення вантажного таксі для перевезення особистих речей – розумне та виважене рішення, яке дозволить транспортувати необхідний вантаж максимально швидко та безпечно.

Замовляйте перевезення домашніх або офісних речей в нашій компанії зручним для вас способом: через мобільний додаток або за телефоном. Компанія GROOT гарантує високоякісний сервіс за цілком комфортною ціною.

facebook instagram