Перевезення речей

Бажаєте акуратно перевезти меблі, комп'ютерну та організаційну техніку для вашого офісу? Чи переїжджати на нове місце проживання до столиці? Вантажне перевезення речей у Києві та області, включаючи Бровари й Жуляни, проводиться якісно та професійно компанією GROOT. Ми намагаємося зробити переїзд максимально комфортним, про що свідчать відгуки клієнтів.

Звичайно, можна впоратися і самим, запросити на допомогу друзів чи попросити колег. Виходячи з досвіду, цей захід перетворюється на справжнє випробування, особливо коли на вулиці ожеледиця. Випадкове падіння з вантажем не залишає шансів для дорогого комп'ютера чи офісної техніки. Довірте всі ці клопоти нам, щоб доставити вашу техніку в цілості та безпеці.

Вантажне таксі GROOT – найкраща в Києві служба з перевезення речей

Оформіть виклик таксі для перевезення речей у Києві. Ми надаємо будь-яку допомогу з переїздом. Компанія GROOT – ваш надійний діловий партнер, який здійснює сотні виїздів на добу по всій Україні. Наше вантажне таксі доставить у кращому вигляді речі та техніку – від габаритного сейфа для зброї до дорогих меблевих гарнітурів, побутової та комп'ютерної техніки, піаніно.

Переваги перевезення речей у Київ, Бровари, Жуляни включають:

  1. Оперативну подачу транспорту – всього за 20 хвилин вантажне таксі чекатиме біля порога будинку, а також у будь-який необхідний час доби.
  2. Водій і бригада досвідчених вантажників мають вищу кваліфікацію і великий досвід, щоб зберегти вантаж при переїзді.
  3. Додаткові послуги – підняття меблів та техніки на поверх, розстановку в офісі або у квартирі, спеціальне такелажне обладнання.
  4. Відповідальність і гарантія безпеки всіх предметів, що перевозяться, – згідно зі списком доставляємо все в цілості та безпеці.
  5. Сучасний парк малотоннажної техніки включає вантажні таксі різної вантажності, габаритів кузова, що дозволяє вибрати оптимальний варіант і не переплачувати за послуги.

Спеціаліст служби перевезення речей в Києві, Броварах допоможе правильно підібрати вантажне таксі для квартирного, офісного, дачного переїзду. Ви платите тільки за необхідну вагу, габарити, дальність перевезень, чим менше тоннажність транспорту, тим нижча ціна.

Вантажні таксі для перевезення речей у Києві

Сучасний парк вантажної техніки в Києві для перевезення речей представлений автомобілями відомих світових виробників. Вони призначені для цих цілей і дозволяють перетворити найскладніший офісний переїзд у просту справу на кілька годин.

У нас ви можете замовити машину для перевезення речей у Києві або на інший кінець міста та області. Доставлення проводиться:

  1. Мінібусом вантажністю 1 000 кг та об'ємом кузова 10 м3 – найпопулярнішого варіанту для різних видів перевезень.
  2. Пікапом з перевезенням домашніх речей у Києві в будь-яку точку у столиці – незалежно від висоти мостів та арок, габарити кузова становлять 3 м3.
  3. Максібусом тоннажністю до 3 000 кг і габаритами предметів до 16 м3 він є хорошим варіантом для тих, хто перевозить речі.
  4. «Екстра» і «Максі+» мають більш місткі кузови – до 37 м3 і максимальну вагу для вантажоперевезень нерозбірних габаритних конструкцій.

Ці та інші види вантажних таксі здійснюють перевезення речей в Києві недорого у порівнянні з великогабаритною технікою. Вони легко можуть розвернутися на невеликому майданчику та під'їхати впритул до під'їзду для більшої зручності вантажно-розвантажувальних робіт. Це полегшує квартирний переїзд та подачу таксі для перевезень речей у Києві.

Наші послуги включають також роботу професійних вантажників, які допоможуть винести, внести, зібрати та розставити нову обстановку. Вартість підняття вручну у разі відсутності вантажного ліфта та великих габаритів становить лише 10 грн. за поверх.

Як замовити

Якщо вам потрібна машина для перевезення речей у Києві, додайте наші контакти заздалегідь, щоб замовити послуги у зручний момент. Ми не встановлюємо високої вартості. Наші таксі здійснюють перевезення речей у Києві дешево.

Перевезення меблів та інших вантажів не займає багато часу. Приділіть час собі та друзям, а весь клопіт довірте фахівцям GROOT.

Переваги замовлення:

Замовляйте вантажне таксі в Київ для перевезення речей у компанії GROOT, ми працюємо також у великих містах України. Відкрийте для себе сучасний сервіс та скористайтесь допомогою фахівців своєї справи. Ми здійснимо перевезення речей у Києві за цінами, доступними для більшості городян.

 

facebook instagram