Перевезення речей у Запоріжжі

Перевезення речей у Запоріжжі

Шукаєте, хто допоможе недорого перевезти речі на іншу квартиру, до хостела, готелю чи у щойно побудований житловий будинок? Адреса перевезення речей у Запоріжжі та передмісті здійснюється компанією GROOT за помірними цінами. Ми завантажимо, доставимо та розвантажимо всі предмети згідно з описом та встановимо їх на потрібні місця.

Вантажне таксі можна викликати за номером гарячої лінії та у спеціальному мобільному додатку. Ми дбаємо про наших клієнтів та пропонуємо сервіс під ключ. Сучасне перевезення речей у Запоріжжі не потребує особливих зусиль, разом із сервісом GROOT воно проводиться швидко, якісно, ​​своєчасно, акуратно.

Як перевезти домашні речі на інший кінець міста

Усього кілька кліків у нашому додатку – і вантажний транспорт чекатиме команди біля вашого будинку. Малогабаритне перевезення домашніх речей у Запоріжжі та в області здійснюється також поблизу зони ведення воєнних дій, з доставленням по місту та з нього до Києва та до різних населених пунктів України.

Офісний переїзд здійснюється цим же транспортом, що включає понад 50 автомобілів різних видів:

  1. Мінібуси з місткістю кузова 10 м3 різних габаритних вантажів вагою до 1 000 кг для перевезення по місту.
  2. Пікапів з відкритим кузовом, з тентом, що вміщує об'єм речей до 3 м3 та вантажністю 600 кг.
  3. Максібусів, що доставляють вантажі на інший кінець міста за лічені хвилини, тоннажністю до 3 тонн та об'ємом кузова до 16 м3.
  4. «Екстра», яка є вантажним таксі досить великих розмірів, параметри кузова становлять 20 м3, перевозить вантажі до 15 тонн.
  5. «Максі+» має ще більший об'єм кузова – 37 м3 і підходить для габаритних вантажів сумарною вагою до 5 тонн.

Диспетчер служби перевезень малогабаритних речей у Запоріжжі допоможе підібрати оптимальний варіант транспорту. Великий парк техніки дозволяє не платити більше, а лише за фактичні габарити.

У вартість послуг також входить кілометраж, у Запоріжжі перевезення речей враховує тоннаж. Замовлення на квартирний переїзд можна оформити разом із послугами досвідчених вантажників. Вони завантажать і розвантажать машину, а також допоможуть розставити меблі та побутову техніку.

Переваги замовлення перевезення речей в Запоріжжі у GROOT

Виняткові зручності для замовників послуг створювалися нами протягом 10 років. Виклик вантажного таксі можна зробити через мобільний додаток або телефоном. Розрахунок за вантажоперевезення включає не лише готівку, а й можливість оплати банківською карткою.

На цілодобове перевезення речей ціна в Запоріжжі невисока і доступна для більшості городян. Всього один рейс знадобиться для доставлення габаритних вантажів у будь-яку точку міста у зручний для вас час.

Переваги співпраці з нами також включають:

Оснащення спеціальним обладнанням дозволяє легко пересувати навіть об'ємний сейф для зберігання особистої зброї. З цією метою у Запоріжжі перевезення речей містом передбачає обов'язкове застосування спеціального кріпильного обладнання. З ним перевезення меблів та габаритних побутових приладів проводиться швидко, безпечно та без пошкодження поверхонь.

Як замовити

Виклик таксі для перевезення речей у Запоріжжі не займає багато часу – вже за 20 хвилин машина з необхідною кількістю вантажників стоятиме біля воріт. У нас працюють водії та вантажники вищої кваліфікації.

Вони допоможуть:

Телефонуйте нам прямо зараз та замовляйте послуги вантажного таксі для перевезення речей у Запоріжжі. Ми встановлюємо доступні ціни та доставляємо вантажі до Києва, Дніпра, Харкова та до інших міст України. Одного разу скориставшись нашим таксі, ви оціните всі переваги сервісу і замовлятимете його знову.

facebook instagram