+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70

+38(068) 590-70-70

+38(093) 590-70-70

+38(095) 590-70-70

Дачний переїзд

Як відпочити від міської метушні? Багато сімей для цього купують дачі. Це може бути невеликий будинок в області або садиба в котеджному селищі. Головна умова - свій двір, сад, овочеві грядки і клумби. Як правило, цінителями заміського відпочинку стають вже зрілі люди, для яких свою ділянку набагато миліше, ніж далекі екзотичні подорожі.
З приходом весни часто починаються переїзди. Перезимувавши в Києві, городяни з нетерпінням вириваються з міста і їдуть в заміський будинок. Там час тече по-іншому, змінюється уклад життя. Здійснюються догляд за садом, підготовка розсади, обрізка кущів. Дачники проводять в своєму будиночку весь теплий сезон. Тому переїжджати доводиться з безліччю речей. Організувати дачний переїзд допоможе компанія GROOT. Наші послуги обійдуться недорого і допоможуть заощадити сили, нерви і час наших клієнтів.

Дачний переїзд

Дача для городян - спосіб втекти з тісних офісів, відпочити від загазованого київського повітря. Дачники насолоджуються уповільненим ритмом життя, можливістю просто сидіти і дивитися вдалину. На дачі любить збиратися вся родина. До пенсіонерам, які живуть там весь сезон, приїжджають діти і внуки. Робота в саду або городі вимагає безлічі різного інвентарю. Зберігати його на дачі зимою небезпечно, як і інші речі. Дачний переїзд хоч і тимчасовий, але все ж клопіткий.
Навіщо потрібно замовляти вантажний транспорт, переїжджаючи на дачу?

Замовлення на вантажоперевезення оформляється безпосередньо в день переїзду. Машина надається в обумовлений час за вказаною адресою. Ціна формується при оформленні заявки і залежить від кілометражу, додаткових послуг вантажників, вантажопідйомності автомобіля.
Чому варто замовляти послуги по переїзду на дачу у нас?
Перевезення, побутова метушня, особливо для літніх людей, не проходять без стресів. Компанія GROOT вирішить цю проблему, організувавши недорогий переїзд. Зайняті на роботі дорослі діти не завжди можуть допомогти батькам, адже перевозити купу речей в легковій машині доведеться за кілька раз. Вартість вантажоперевезення буде менше, ніж витрачені час, паливо і сили для переїзду.
Переваги замовлення машини в сервісі GROOT taxi:

Наша компанія бореться за зміну стереотипів в сфері вантажоперевезень. У свідомості багатьох людей робітничі професії, такі як водій або вантажник, асоціюються з грубістю. Наші співробітники приємно здивують замовників. Ввічливість і акуратність, знання своєї справи, вміння організувати процес - якості робітників, які співпрацюють з вантажним таксі GROOT. Для перенесення вантажів у них є спеціальне обладнання, машини підготовлені для перевезень будь-якого масштабу. Робочі несуть відповідальність за збереження речей.

Якісні послуги нашого сервісу

Життя складається з низки приємних моментів, турбот, суєти, побутових проблем. Таксі GROOT намагається зменшити турботи, взявши на себе їх непросту частина. Довгоочікуваний переїзд на дачу не повинен відкладатися через транспортних питань. Наші клієнти повинні думати про сад, альтанці з мангалом, щасливих онуків, дітей та домашніх вихованців. Про вантажоперевезення подбає вантажне таксі GROOT.

+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70
facebook instagram