Дачний переїзд

Дачний переїзд

Дача для більшості містян ― це такий собі невеличкий острів природи. Не всі можуть відмовитись від проживання у великому місті. Воно забезпечує робочими місцями, створюються можливості для розвитку бізнесу. Але для відпочинку, як правило, родина має заміський будинок з садом чи невеликим городом. Там проводять вихідні. Літні люди переїжджають за місто на весь дачний сезон. Вони із задоволенням пораються в садках, висаджують розсаду, підрізають виноград. Насправді це допомагає підтримувати їх фізичну форму та моральний дух. На вихідні до них приїздить вся родина ― діти та онуки. Для багатьох це стає сенсом життя.

Дачний переїзд

Переїзд на дачу треба підготувати заздалегідь. В зимовий період в заміському селищі дачники не залишають речі. На жаль, нерідко бувають крадіжки в зачинених домівках. Тому все майно зберігається в місті.

Що найчастіше приходиться перевозити:

Часто на дачу транспортують старі меблі. Всі ці речі треба спакувати. Добре, що в компанії GROOT taxi не треба бронювати авто заздалегідь. Коли зібрались, варто тільки подзвонити в наш сервіс, і машину буде подано через дуже короткий час. Якщо речей небагато, то водій може допомагати завантажити їх.

Не завжди молоде покоління може перевезти батьків на дачу. Та вони здатні вирішити проблему, звернувшись до вантажного таксі GROOT.  Замовлення легко сформувати через зручний мобільний додаток. Послуга вантажоперевезення коштуватиме недорого. Додатково можливо замовити вантажників, які виносять, обережно складуть та вивантажать все на місці. Ціна їх роботи залежатиме від ваги вантажу.

Стандарти, за якими компанія співпрацює з робітниками, - це ввічливість та витримка. Наймаючи вантажників, замовник отримує недорогі професійні послуги. При необхідності вони допоможуть правильно упакувати речі та обережно з ними обходяться.

Важливо підрахувати об’єм майна, що буде транспортуватись. Від цього залежить вантажопідйомність автівки та, відповідно, вартість замовлення. Менший транспорт більш дешевий. Вантажна газель з перевезенням по Київський області та інших регіонах ― дорожча.

Чому варто замовляти послуги з переїзду на дачу у нас?

Дачний переїзд

Послуги компанії GROOT націлені на зручність замовника. Організація процесу вантажоперевезень включає швидке формування замовлення та його якісне виконання. Власники смартфонів на платформі iOS та Android версії 5.0 можуть скористатись мобільним додатком для виклику автомобіля.

Які переваги замовлення нашого вантажного таксі?

Наш сервіс намагається надавати потрібні послуги якісно, тому що репутація компанії для нас дуже важлива. Враховуючи об’єм речей та їх масу, потрібно правильно підібрати машину для перевезення. GROOT співпрацює з тисячами автовласників. В базі даних є транспорт різної вантажопідйомності ― від невеликих пікапів до максі-вантажівок. Як орієнтуватися? На сайті вказані параметри кузова транспорту. Загальний об’єм вантажу повинен бути менше приблизно на 15% за простір всередині кузова. Також врахуйте, якщо потрібно їхати й пасажирам, варто замовити авто з потрібною кількістю посадкових місць. 

Вигідна співпраця з нашим сервісом

Весна ― пора оновлення природи. Дача чекає своїх господарів, городи потребують піклування, а на клумбах вже пробились тюльпани. Городяни поспішають тікати з тісних обіймів міста до вільного повітря приміських будинків. Там буде безліч справ, але доволі приємних: підрізання дерев, висаджування розсади тощо. Проблему з переїздом краще довірити професіоналам. Для них це звичайна робота. Вантажне таксі GROOT допоможе з пакуванням, ручним транспортуванням по поверхах. Виконавці розподілять речі в кузові та обережно довезуть вантаж по будь-яких дорогах. На місці робочі перенесуть меблі або інші тяжкі предмети в приміщення. При необхідності можуть розібрати та зібрати шафи.

+38(068) 590-70-70
+38(093) 590-70-70
+38(095) 590-70-70
facebook instagram