Перевезення меблів у Миколаєві: швидко та без проблем

Перевезення меблів у Миколаєві

Питання, як перевезти меблі, не пошкодивши її, не втрачає популярності. Усього одна маленька помилка при упаковці чи транспортуванні та дорога шафа-купе, диван, стіл, дзеркало будуть зламані. Рішення – професійне перевезення меблів у Миколаєві. Компанія Groot надає послуги з навантаження, розвантаження та транспортування різних вантажів. 

Професійні вантажники врахують усі нюанси транспортування меблів. Людина без певних навичок та знань навряд чи зможе правильно винести з квартири піаніно, важкий сейф або тендітний акваріум. Виникне проблема і з розміщенням предметів у кузові. Вантажники використовують лебідки, ремені, спеціальні візки, маніпулятори, щоб безпечно переміщати меблі сходами. Іноді потрібна машина із підйомним механізмом. Послуга вантажника не входить до стандартного тарифу. Мінімальне замовлення – 2 години. 

Перевезення меблів у Миколаєві – гарантія безпеки майна 

Здавалося б, меблі винесли з приміщення – вся складна робота зроблена. Але ні – її треба занурити у кузов. Це один із найважливіших етапів. Від професіоналізму та навичок вантажників залежить збереження речей. Досвідчений фахівець знає, як розташувати їх у машині, на що можна ставити предмети, які меблі краще перевозити у нерозбірному вигляді. 

Наприклад, шафи краще розміщувати вздовж борту кузова, щоб задня стінка конструкції була звернена до борту. Розбірні об'єкти слід зафіксувати іншими предметами. Перевезення меблів з вантажниками у м. Миколаїв здійснюється на спеціально обладнаних авто зі стяжками, ременями для фіксації вантажу. До замовлення доступні машини з вантажністю до 600 кг, 1000 кг, до 3, 1,5, 5 т. Тому ми перевозимо меблі будь-яких габаритів. 

Вартість перевезення меблів в Запоріжжі 

Замовити авто можна через наш додаток, попередньо його завантаживши, або зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. В нас фіксовані тарифи. Довідатися про суму можна ще до початку транспортування. Розрахунок відбувається виходячи з часу, виконуваних робіт, маршруту, типу авто. У додатку є калькулятор, який розрахує точну ціну перевезення. Жодних націнок та прихованих платежів – сума залишиться незмінною.

Ціна перевезення меблів в Миколаєві залежить від:

Не варто заощаджувати на послугах перевезення. Ви ризикуєте потрапити на недобросовісних вантажників, водіїв, що спричинить не лише зайві переживання, а й зламані меблі.

Вантажне таксі Groot – гарантія безпеки

Перевезення меблів по місту Миколаїв здійснюється цілодобово. Досить просто оформити заявку у додатку або зателефонувати. Наша техніка регулярно проходить ТО та відповідає вимогам безпеки. Продумана логістика дає змогу скоротити витрати. Наші вантажники та водії відповідають за збереження вантажу та дотримуються термінів перевезення. 

Менеджер допоможе визначити, який автомобіль підійде для транспортування вантажу. Найчастіше використовуються машини зі стандартним заднім завантаженням. За потреби ви можете замовити авто з гідробортом. Сплатити послугу можна карткою онлайн. Звертаючись до послуг вантажного таксі Groot, ви звільняєте себе від проблем та можете насолоджуватися процесом переїзду

facebook instagram